Ga naar de inhoud

Vergadering UNCRPD-Opvolgingscomité 
10/11/2022 van 10u tot 11u30


Beste,

U ontvangt deze e-mail als contactpersoon van uw organisatie voor de voorbereiding van het alternatief verslag van het BDF over het UNCRPD.

Uitnodiging

Ik nodig u uit voor de volgende vergadering van het Opvolgingscomité over het alternatief verslag:

  • op donderdag 10/11/2022
  • van 10u tot 11u30
  • via videoconferentie: gebruik van het ZOOM-platform
  • simultaanvertaling Nederlands-Frans
  • de hele duur van de vergadering is beperkt tot 1u30 om te voldoen aan de maximumduur die door het SISW is voorzien voor de vertolking van de Frans-Belgische Gebarentaal

Delegatie

Het is belangrijk dat uw organisatie vertegenwoordigd is, zodat het BDF rekening kan houden met de standpunten van al haar lidorganisaties!

Als u er niet bij kunt zijn, kunt u iemand anders afvaardigen om de vergadering bij te wonen. Stuur hiervoor een e-mail naar info@bdf.belgium.be met de volledige naam en het e-mailadres van de persoon die uw organisatie zal vertegenwoordigen. Wij hebben deze informatie uiterlijk op vrijdag 04/11/2022 nodig.

U, of de persoon die u afvaardigt, ontvangt de link voor de zoom-vergadering op maandag 07/11/2021.

Agenda:

  1. Onthaal
  2. Analyse van de ontwerpteksten voor de fiches 1 tot 17
  3. Varia

De volgende vergadering van het UNCRPD-Opvolgingscomité vindt plaats op donderdag 22/12/2022 van 10u tot 11u30.

We zitten in een voortschrijdend proces. Uw bijdragen (inhoud, reflecties, illustraties, enz.) zijn daarom van groot belang. Stuur ze per e-mail naar het secretariaat, uiterlijk op vrijdag 04/11/2022. Zij zullen in de fiches van de vergadering worden opgenomen. Vergeet niet te vermelden op welk artikel en welke vraag ze betrekking hebben.

Ik wens u een prettige week!

Met vriendelijke groet,
Olivier Magritte
0470 13 14 36