European Disability Card: Voorstel en acties
Beste,
Op 6 september 2023 lanceert de Europese Commissie de European Disability Card (EDC) die naar alle lidstaten uitgebreid wordt. De Commissie zal dit aankondigen op haar middagse persbriefing (exact tijdstip niet gespecificeerd). U kan dit volgen
- Live via deze link: Follow live on the European Commission Website. Dit zal waarschijnlijk in het Engels gebeuren.
- Het voorstel zal dan beschikbaar zijn via deze link: Read the proposal in the press corner.
In de namiddag van 6/9/2023 zal Pierre Gyselinck het BDF vertegenwoordigen op het persevenement dat door het EDF en de Europese Commissie georganiseerd wordt. Minister Lalieux zal ook aanwezig zijn. Pierre zal ongetwijfeld meer te weten komen over de inhoud van het voorstel. We sturen u zo snel mogelijk alle relevante informatie.
Op 19/9/2023 vanaf 14u organiseert het EDF een webinar om het EDC-voorstel te analyseren. Dit webinar is
- Toegankelijk voor alle EDF- en BDF-leden, vertegenwoordigers en medewerkers.
- In het Engels, internationale gebarentaal en live Engelse ondertiteling.
- Schrijf u in via de volgende link: Register for the webinar.
- Gelieve in het laatste veld van het formulier aan te geven dat uw organisatie lid is van het Belgian Disability Forum vzw (BDF).
Met vriendelijke groet,
Olivier Magritte
0470 13 14 36